בס"ד

להזמנות וברורים:
072-3305476

לוחות גבס

בשנים האחרונות הבינו כל מעצבי הפנים, האדריכלים והקבלנים את היתרון העצום הטמון בבנייה בעזרת לוחות גבס. בניה בלוחות גבס מעניקה לכל אדם יתרונות רבים, יתרונות שהפכו את הגבס למבוקש מאוד ולבעל משמעות רבה בבנייה ובעיצוב.

Read more: לוחות גבס

חשיבותם של חומרי בניין איכותיים

עבודות בנייה הם עבודות שצריכות להתבצע בצורה שתחזיק מעמד לאורך שנים רבות. אם ביצעתם עבודות בנייה וכעבור כמה שנים בודדות אתם כבר זקוקים לשיפוצים, כנראה שעבודות הבנייה לא היו טובות ובכי גרוע – ייתכן שנעשה שימוש בחומרי בנייה שאינם איכותיים.

Read more: חשיבותם של חומרי בניין איכותיים

כלי עבודה חשמליים

בעבר, עבודות בנייה ושיפוצים היו קשות ומסובכות יותר בשל שימוש בכלי עבודה ידניים שהפכו את העבודה להרבה יותר מתישה. אך כיום, בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, בכל יום ניתן להבחין בכלי עבודה חדשים ומגוון רחב של כלי עבודה חשמליים מציץ את עולמנו.

Read more: כלי עבודה חשמליים

חשיבותם של חומרי איטום איכותיים

אם אתם נתקלים, בעיקר בעונת החורף, ברטיבות בקירות, בנזילה של מים אל תוך הבית שלכם ובכתמי רטיבות מכוערים על התקרה, רוב הסיכויים הם שלא בוצעו אצלכם עבודות איטום בצורה נכונה וטובה.

Read more: חשיבותם של חומרי איטום איכותיים

מקלחון לאמבטיה

מקלחונים, בבתים רבים, הם החלופה לאמבטיה. אמנם, אי אפשר להתווכח על העונג באמבטיה חמה אחרי יום עבודה מפרך וקשה אך עם זאת, לעיתים גודל האמבטיה או כל דבר דומה משפיע על כך שאין ברירה ויש צורך לשים מקלחון המעניק יתרונות רבים לכל אדם ורבים בוחרים בו מראש במקום האמבטיה.

Read more: מקלחון לאמבטיה

עבודות חשמל

אם נעצור לרגע להביט סביבנו נוכל להבחין בקלות כי ללא חשמל לא יכולנו להתקיים. החל מהקפה שאנו שותים בבוקר, האוכל אותו אנו אוכלים, העבודה שאנו מבצעים ואפילו המחשב בו אתם קוראים את המאמר הזה – הכול מבוסס על חשמל, ובלעדיו החיים היו נראים אחרת לגמרי.

Read more: עבודות חשמל

עיצוב של ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם ארונות שנועדו למגוון רחב של צרכי אחסון – עבור תמרוקים, חפצים בהם משתמשים בחדר האמבטיה וגם חומרים מסוכנים שיש להרחיק מידיהם של ילדים.

Read more: עיצוב של ארונות אמבטיה

פינוי פסולת בניין

כיום, אחת הבעיות בהן נתקל כל אדם המבצע שיפוץ בבית שלו או בבניין בו הוא גר וכמובן אחת הבעיות בהן ניתקל כל קבלן בעת ביצוע עבודות בנייה היא פינוי פסולת הבניין. פסולת בנייין יכולה להוות מטרד עבור הדיירים ועבור העוברים והשבים ואם לא מטפלים בבעיה זו בצורה מקצועית ויעילה היא עלולה לגרום להפרעות רבות.

Read more: פינוי פסולת בניין

צבעים לבית

צבעים לקירות הבית הם אחד מכלי העזר שיכול להפוך כל בית מפשוט ליוקרתי ומרשים בתך מספר ימים. רבים לא יודעים זאת אך צבעים משפיעים רבות על היושבים בבית, הצבעים משפיעים על מצב רוחם ויוצרים את האווירה בבית.

Read more: צבעים לבית

קבלן שיפוצים

כידוע, הזמן עושה את שלו. אבל לא תמיד זה לטובה. כשמדובר בבתים ובמבנים עם הזמן הבית צובר נזקים ובעיות המחייבות שיפוץ. חוסר בתחזוקה שוטפת על ידי בעל מקצוע עשוי להביא כל אדם למצב בו הוא מבין כי אין לו ברירה והוא חייב למצוא קבלן שיפוצים טוב עבור התיקונים בבית שלו.

Read more: קבלן שיפוצים

ריצוף קרמיקה

אחד הדברים הבולטים ביותר בכל בית ובכל מבנה זה הרצפה. במצבים בהם הרצפה מתיישנת והינה בעלת פגמים ניתן לראות זאת בקלות, מה שמשפיע על המראה הכללי של כל בית, ולכן יש צורך בביצוע ריצוף קרמיקה לבית שיפתור את הבעיות ויחזיר לבית את המראה המושלם.

Read more: ריצוף קרמיקה

רשתות ברזל לבנייה

כאשר אתם מתכננים שיפוץ או בנייה של בית חשוב שתדעו כי אחד המרכיבים החשובים ביותר שישמש את אנשי המקצוע הוא הברזל.

Read more: רשתות ברזל לבנייה

הכל על בנייה עם בלוקים

בלוקים הם מוצר המשמש לצורך בנייה של מבנים כבר שנים רבות. הבלוקים מאופיינים בבטיחות רבה, בצורך נמוך בעבודות תחזוקה, נוחות, אקוסטיות, הגנה משריפות ועוד ובנוסף הם גם עדיפים כלכלית כך שהם הפכו לחומר הבנייה המשתלם ביותר.

Read more: הכל על בנייה עם בלוקים

ארונות לאמבטיה

ארונות אמבטיה איכותיים מסייעים לכל אדם לארגן את החפצים הדרושים בצורה טובה ומאפשרים לאתר את שהוא זקוק לו בחדר האמבטיה במקום אחד

Read more: ארונות לאמבטיה

אביזרי אינסטלציה

אם גם אתם מאלו הסבורים כי אביזרי אינסטלציה קשורים רק לבעיות ותקלות שמתגלות ומסתכנות בהחלפה של האסלה או כל דבר דומה הרשו לנו לתקן אתכם. אביזרי אינסטלציה הינם אביזרים המשלבים בתוכם נוחות ועיצוב יחד.

Read more: אביזרי אינסטלציה