בס"ד

להזמנות וברורים:
072-3305476

מקלחון לאמבטיה

מקלחון לאמבטיה

מקלחונים, בבתים רבים, הם החלופה לאמבטיה. אמנם, אי אפשר להתווכח על העונג באמבטיה חמה אחרי יום עבודה מפרך וקשה אך עם זאת, לעיתים גודל האמבטיה או כל דבר דומה משפיע על כך שאין ברירה ויש צורך לשים מקלחון המעניק יתרונות רבים לכל אדם ורבים בוחרים בו מראש במקום האמבטיה.

 

היתרונות של מקלחונים

יוסקה בלוקים בע"מ מספקת לכם מקלחונים המעניקים יתרונות רבים. בין אם זה עבור אדם פרטי ובין אם זה עבור קבלן, ניתן למצוא אצל יוסקה בלוקים מקלחונים בעלי יתרונות כמו לדוגמא:

  • חסכון במים – כן, כן, אולי זה נשמע הזוי אבל אם תמדדו את כמויות המים שאתם משתמשים איתם במקלחון לעומת כמויות המים באמבטיה תגלו הבדל עצום. כך, במיוחד בתקופה בה ישראל נמצאת בשנת 2012, מקלחונים יכולים לאפשר חסכון במים בצורה טובה ויעילה.
  • עיצוב – להבדיל מאמבטיות, שהינן גדולות ומגושמות, המקלחונים מעוצבים במראה אלגנטי ומבריק ומעניקים לכל חדר אמבטיה תוספת יופי ניכר. כיום, ניתן למצוא מקלחונים המעוצבים מפלסטיק או מזכוכית ועונים על כל הגדרות העיצוב האחרונות, כך שתוכלו בעזרת מקלחון פשוט להפוך את חדר האמבטיה להרבה יותר מרשים.
  • גודל – חדרי אמבטיה רבים אינם בנויים בגודל המספיק לאחסון של אמבטיה ולכן מקלחון הוא הפתרון המושלם עבורם. מקלחונים מספקים חסכון במקום ועבור אנשים שחדר האמבטיה שלהם קטן, מקלחונים זה הפתרון היחידי.
  • נוחות – לעיתים רבות אנו רוצים לבצע מקלחת מהירה ולהמשיך את מרוץ החיים שלו. מקלחון מאפשר זאת בצורה הטובה ביותר. אם תמדדו זמנים תוכלו לראות ללא כל קושי שבין אם אתם רוצים ובין אם לא, מקלחת במקלחון היא הרבה יותר מהירה מאשר באמבטיה מה שמקנה לכם נוחות רבה.

 

סוגים של מקלחונים

כיום, ישנם סוגים רבים של מקלחונים ואצל יוסקה בלוקים תוכלו למצוא את כולם – מקלחונים המיועדים לפינת חדר האמבטיה, מקלחונים המתאימים להצמדה על אחד מקירות האמבטיה, מקלחונים בצורות שונות (עגולים, מרובעים וכד') ומקלחונים מחומרים שונים (זכוכית, פלסטיק וכד'), כך תוכלו לבחור את המקלחון המתאים לכם ביותר ובמקלחון שיתאים לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה.

כל המקלחונים אצל יוסקה בלוקים עומדים בתו התקן הישראלי.

בין ספקינו: