בס"ד

להזמנות וברורים:
072-3305476

לוחות גבס

לוחות גבס

בשנים האחרונות הבינו כל מעצבי הפנים, האדריכלים והקבלנים את היתרון העצום הטמון בבנייה בעזרת לוחות גבס. בניה בלוחות גבס מעניקה לכל אדם יתרונות רבים, יתרונות שהפכו את הגבס למבוקש מאוד ולבעל משמעות רבה בבנייה ובעיצוב.

הבנייה בלוחות גבס הינה קלה ופשוטה וכמובן – זולה. בעזרת לוחות גבס ניתן ליצור חיפויים ולבנות דברים רבים בתוך הבית כך שהוא הופך לאטרקטיבי ורבים נעזרים בו בעת ביצוע שיפוצים בבית או תוספות בנייה.

קבלני גבס

כיום, בתקופה בה גבס הפך להיות פופולארי מאוד, חשוב לבחור קבלן גבס מקצועי שיבצע עבורכם את העבודה, אך לפני שאתם מתחילים אותה, חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי אודות העבודה ומה מומלץ לבצע. יוסקה בלוקים בע"מ הינה חברה המעניקה לכם ייעוץ על ידי צוות מקצועי המומחה בתחום זה וכמובן, אצלנו תוכלו למצוא לוחות גבס איכותיים המתאימים לצרכים שלכם. אם אתם קבלני גבס, אתם בוודאי יודעים כי בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר אתם זקוקים לחומרי גלם איכותיים מאוד, ובשביל זה – אנחנו כאן.

סוגים של לוחות גבס

כיום, ניתן למצוא סוגים רבים של גבס ממנו עשויים לוחות הגבס ולחכן חשוב לבחור את סוג הלוחות המתאים לכל סוג של עבודה. מבין סוגי לוחות הגבס הקיימים היום ניתן למצוא:

  • לוחות גבס סטנדרטיים – את לוחות הגבס הסטנדרטיים כמעט כולם מכירים. לוחות גבס סטנדרטיים עשויים משכבות של גבס מינראלי ובניהם יש נייר וכך הם עמידים בפני לחות. לוחות גבס משמשים למגוון רחב של עבודות גבס כמו בניית קירות או מחיצות גבס, בנייה של נישות, בניית מדפים וכד'.
  • לוחות גבס עמידים פני מים – לוחות אלו הינם לוחות בצבע ירוק, הם בנויים משכבות של גבס וביניהם יש סיבי זכוכית וספוג. אמנם, קירות אלו עמידים יותר בפני לחות אך הם לא יחזיקו מעמד בתור קירות חיצוניים ויש לצפות אותם בקרמיקה או חומר אחר במידה ומניחים אותם במקומות החשופים ללחות על בסיס קבוע כמו חדרי אמבטיה וכד'.
  • לוחות גבס חסיני אש – לוחות אלו הינם בצבע אדמדם והם מכילים תוספת המעניקה להם חסינות טובה יותר בפני אש. ללוחות מסוג כזה ישנם כמה דרגות חסינות ומחירם בהתאם לדרגה.

בין ספקינו: